מתוך האתר ChabadKS.co.il

חדשות בית חב"ד

חדשות בית חב''ד כפר סבא

הצלחה מרשימה לאירוע המרכזי של לג בעומר

2.jpg

הצלחה אדירה בהשתתפות המונית של קהל ענק באירוע המרכזי של  ל"ג בעומר בכפר-סבא, שאורגנו על-ידי בית-חב"ד בעיר בניהולו של השליח הראשי ויו"ר מוסדות חב"ד בעיר הרבאהרון קניבסקי ● שיאו של המופע היה מופע מוזיקלי של כוכבי הילדים "אודי ואביעד" וה"דוד חיים"  שסיפר לילדים על אמונתו היוקדת, ועל הקשר האישי עם חב"ד, בסיום המופע שאגו ההמונים את הפסוק ואהבת לרעך כמוך יחד עם כוכבי הילדים

גלריית תמונות מאת י. בלינקו

 

הצלה אדירה בהשתתפות המונית של קהל ענק באירועי ל"ג בעומר בכפר-סבא, שאורגנו על-ידי בית-חב"ד בעיר בניהולו של השליח הראשי ויו"ר מוסדות חב"ד בעיר הרבאהרון קניבסקי.

משעות הצהריים זרמו ההמונים ל"ככר העיר" הממוקמת במרכז העירובצמוד לקניון ערים. כבר שעה לפני… Read More »

תהלוכת לפידים ומופע מרשים פתחו את אירועי לג בעומר

SAM_2429.JPG

אירועי ל"ג בעומר בכפר סבא נפתחו באירוע מיוחד שהתקיים  בליל ל"ג בעור בפארק כפר סבא. המוני המשתתפים שאגו יחד עם כוכב הילדים "יובל המבולבל" ואהבת לרעך כמוך.  בסיום המופע יצאו כולם לתהלוכת לפידים מרהיבה בשבילי הפארק.

האירוע הראשון התקיים בערב ל"ג בעומר בפארק כפר סבא בהשתתפות של המוני פעוטות וילדים עם הוריהם. האירוע נפתח בהנחיית שליח חב"ד בשכונת הראשונים הרב אלעד כהן ובתחילתו עלו בזה אחר זה 12 הפעוטות ואמרו את י"ב הפסוקים. שיאו של הכינוס היה בשאגה האדירה שהדהדה ברחבי הפארק של ההמונים ששאגו יחד עם כוכב הילדים "יובל המבולבל" "ואהבת לרעך כמוך" בסיום הכינוס יצאו כל המשתתפים לתהלוכת לפידים מרהיבה.

IMG_1816.JPG

IMG_2018.JPG 

IMG_1793.JPG

IMG_1804.JPG 

IMG_1313.JPG 

IMG_1317.JPGRead More »

מחפש ידיעות ישנות? עיין בארכיון בצד שמאל.