מתוך האתר ChabadKS.co.il

חדשות בית חב"ד

חדשות בית חב''ד כפר סבא

ראש העיר אירח בלשכתו את שלוחי הרבי לעיר

 IMG-20150910-WA0084.jpg

ראש העיר כפר סבא מר יהודה בן חמו אירח בלשכתו את שלוחי הרבי בעיר לקראת השנה החדשה, השליח הראשי ויו"ר מוסדות חב"ד בעיר הרב אהרון קניבסקי הציג בפני ראש העיר את הכוחות הרעננים והחדשים שהגיעו להעיר ואת צוות השלוחים הגדול המתפרס על פני העיר כולה. הרב יוסי ליפקין תקע בשופר, וראש העיר הביע את ברכתו לשלוחים והעלה על נס את הפעילות המבורכת בניכרת ברחבי העיר כולה.

ח"י אלול - ופרצת נוסח כפר סבא

DSC_0632.JPG

 מעצמת שלוחים בכפר סבא

בח"י אלול נערכה קבלת פנים לאחד-עשר השלוחים החדשים שילמדו בכולל שע"י תורה שלמה ובית חב"ד כפר סבא. ששה מהאברכים יכהנו כשלוחים בשכונות ובתחומי פעילות בכפר סבא, והיתר בערי הסביבה - רעננה, הוד השרון, כוכב יאיר ואפילו חריש. בכך הופכת כפר סבא למטרופולין של שליחות שממנה יוצאת אורה לאזור כולו.

במהלך הארוע שנערך באודיטוריום העירוני, התוועד הרב בנימין קופרמן, רב ברמת גן,  על מהותו של חודש אלול, הרב צבי אזרחי, ראש ישיבת מדרשיית נעם בעיר ומרצה נודע, ריתק את הקהל בהרצאתו שנסבה על שלושת האהבות לפי שיטת הבעש"ט ואמר כי השלוחים החדשים הם המזוזה של העיר, והזמר ישי ריבו רומם את הקהל בנגינתו. 

בשיאו של האירוע הזמין המנחה, הרב מוישי חזן, מהשלוחים בעיר, את הרב אהרון קניבסקי - השליח הראשי… Read More »

מחנה קייץ לנוער בקפריסין

 במטוס.jpg

'CTeen קפריסין ', מחנה הקיץ של 'חב"ד לנוער' – ישראל , נערך זו השנה הראשונה, כשהוא מציע חוויה מיוחדת לנערים אשר התמידו במהלך השנה האחרונה בהשתתפות בשיעורי תורה של השלוחים לנוער ברחבי הארץ  ● על פני תקופה של עשרה ימים נהנו הנערים משלל אטרקציות באי קפריסין, וביקור מיוחד ומרומם בבית חב''ד בצפון קפריסין בהנהלת השליח הרב חיים הלל שיח' אזימאוו . ● המחנה התקיים ע''י "חב''ד לנוער ישראל" שמנוהל ע''י הרב מענדי קניבסקי והרב משה שילת במסגרת האגף לפרויקטים מיוחדים בצעירי אגודת חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק הכהן אהרונוב.    גלריית תמונות מרהיבה בכתבה המלאה  צפו בתיעוד מיוחד

 תודה מיוחדת לצוות המסור : הרב משה שיח' חזן - שליח לנוער בכפר סבא … Read More »

מחפש ידיעות ישנות? עיין בארכיון בצד שמאל.