מתוך האתר ChabadKS.co.il

חדשות בית חב"ד

חדשות בית חב''ד כפר סבא

שיא של כל הזמנים בל"ג בעומר בכיכר העיר - גלריית ענק

 _55A2413.jpg

בבית חב"ד כפר סבא,  לא ציפו לשיא אדיר שכזה ● האמנים יובל המבולבל וטל מוסרי - הלהיבו את הילדים, ושילבו לאורך כל המופע דברי תוכן אודות אהבת ישראל ● הצלם חיים טויטו היה שם, ומגיש גלריה מרהיבה  סיקור, תיעוד ענק


בבית חב"ד כפר סבא, בהנהלת הרב אהרן קנייבסקי, שליח הרבי ויו"ר מוסדות חב"ד בעיר, שם זוכים ב"ה מידי שנה להשתתפות המונית באירועי ל"ג בעומר לא ציפו לשיא אדיר שכזה.

כשכיכר העיר על מרפסותיה גשריה ומבואותיה, מלאים עד אפס מקום, נפתח האירוע על ידי המנחה הוותיק והסופר החסידי הרב בנימין ליפקין, בקריאת מכתבו של הרבי לשליח הרב קנייבסקי, לרגל תהלוכת ל"ג בעומר תשמ"ז בכפר סבא.

האמנים שהופיעו בתהלוכה, יובל המבולבל וטל מוסרי - כוכבי הילדים של ישראל, שילבו לאורך כל המופע דברי תוכן אודות… Read More »

המונים חגגו לג בעומר בכפר סבא הירוקה

 _55A1752.jpg

אירוע ל"ג בעומר ענק וראשון מסוגו בשכונת היוקרה כפר סבא הירוקה.

המוני ילדי והורים גדשו את רחבת הקניון עד לאפס מקום, הארוע הענק נפתח בתפילה לשלום ילדי ישראל ולבטחון כל עם ישראל ובי"ב הפסוקים  על ידי הרב משה חזן שליח בעיר ומנהל האגף של חב"ד לנוער בכפר סבא, שהנחה את האירוע.

שיאו של האירוע היה מופע מוזיקלי של חביב הילדים "הדוד חיים" שאף סיפר לילדים על רבי עקיבא, על פעלם המדהים של שלוחי חב"ד, על היופי שבמצוות התורה ועל המוני תהלוכות הילדים שהוא בעצמו השתתף בחלק מהם היום.

ספרי  'התורה שלי' נחטפו בהתלהבות כלחמניות טריות, כשההמונים לא מפסיקים להודות לבית חב"ד על האירוע המוצלח. על המלאכה נצחו השלוחים בשכונה הירוקה  הרב מענדי קניבסקי, הרב יואל רוזן והרב מ"מ קוט. בנוסף סייעו… Read More »

ל"ג בעומר לציבור הדתי ובשכונות בכפר סבא

 P1080557.JPG

 אירועי הענק בכפר סבא, תוגברו לרגל שנת 'הקהל' בתהלוכות נוספות לציבור הדתי ובשכונות, ביוזמת בית חב''ד המרכזי ובשיתוף  בית ספר חב''ד כפר סבא ובתי חב''ד בשכונות העיר.

 

האודיטוריום הגדול של 'מדרשית נועם' בעיר התמלא במאות ילדי בית ספר חב"ד ובני משפחותיהם, כשאליהם מצטרפים בני הציבור הדתי מרחבי העיר. 

 

תלמידי בית הספר וילדי מועדון חב"ד בשכונת אליעזר הכריזו את י''ב הפסוקים, ושמעו את הוראות הרבי לנצל את יום ל'ג בעומר, מפי המנחה הנמרץ  הרב משה חזן. בהמשך צפו הילדים במופע מוזיקלי קצבי ומקפיץ של להקת הקינדערלך ובסיום המופע יצאו  לתהלוכת לפידים בשדרה המרכזית המובילה לעיר, עם להקת המתופפים בניצוחו של מנהל אגף הבנים בביה"ס הרב יהודה בלוי שעמד מאחורי האירוע.  

 

התהלוכה… Read More »

מאות מסובים בסדרים הציבוריים

 

eab09301-b5fc-436c-96af-a4f91582823c.jpg

  במבצע לוגיסטי גדול ומורכב הפיק בית חב"ד, את הסדרים ציבוריים  שהתקיימו בכמה מוקדים בעיר בשפות עיברית, רוסית, ספרדית  בהשתתפות מאות  מסובים.

 הסדרים נערכו ע"י שליחי חב"ד, בשירה ובשמחה בשיתוף הקהל ובאווירה משפחתית ומרוממת. סביב שולחנות ערוכים לסעודת חג חגיגית ומפוארת.

 קהל המשתתפים בסדרים הוא מגוון.  ישנם נצרכים שקשה להם לערוך סדר בביתם. משתתפים אחרים אלו אנשים בודדים שאין להם עם מי לחגוג את הסדר.  כמו כן משתתפים גם משפחות עם ילדים כדי לחוות אווירה של סדר "ביחד".    כן משתתפים בסדרים אלו ציבור העולים החדשים שחלקם לא ראו סדר בחייהם. סדר מיוחד התקיים לאמהות חד הוריות עם ילדיהם. שנהנו מאד מהסדר המשותף . הסדרים נערכו במגוון שפות : - עברית… Read More »

מחפש ידיעות ישנות? עיין בארכיון בצד שמאל.