מתוך האתר ChabadKS.co.il

חדשות בית חב"ד

חדשות בית חב''ד כפר סבא

בית חב"ד כפר סבא, בפעילות פסח חסרת תקדים

 47a65c29-2542-4962-b31a-b500799f0264.jpg

 

בבית חב"ד כפר סבא, מסכמים את פעילות חג הפסח בהיקף ענק חסר תקדים , הפעילות הגיעה לכל שכבות האוכלוסיה בעיר, והביאת אור ושמחה לליבם של המונים.

 

100 סדנאות מצה לילדים
שלושים יום קודם החג, כבר עמל הצוות החינוכי של בית חב"ד, תחת שרביטו של הרב יוסי ליפקין, וערך למעלה ממאה(!) סדנאות אפיית מצה, בבתי הספר, בגני הילדים, בקניונים ובמועדוני הילדים בעיר, כשהמוטו הוא "והגדת לבנך" - הנחלת מסרי הפסח לדורות הבאים.  

 

מאות סלי מזון
במקביל, הפעיל בית חב''ד מערך ענק של חלוקת סלי מזון, בניהולו של כפיר בן חיים ובעזרת חסד לאברהם  ובמהלכו חולקו למעלה ממאתיים (!) סלי מזון למשפחות מרחבי העיר, שחגגו בעזרתם את הפסח בכבוד הראוי. 

 

250 ילדים בקייטנת הפסח
בשבוע שלפני חג הפסח הפעיל בית חב''ד… Read More »

אלפים משתתפים ב"מצה לתלמיד"

 ae0a6816-75cc-4023-bfbd-c0e8399c0803.jpg

אלפי ילדים תלמידי כל בתי הספר בעיר השתתפו בשבוע האחרון במאפיית המצות המיוחדת לילדים המסורתית המופעלת על ידי בית חב"ד.

התכנית כללה צפייה בסרט אינטראקטיבי על חג הפסח והקנתה לילדים שלל חוויות הקשורות בחג, ובכלל זה התנסות אישית בלישת הבצק ובאפיית מצה.

הפעילות יועדה לתלמידים הגיל הרך, דתיים וממלכתיים כאחד.

עם הינתן האות התחילה הפעילות, וחלל האוויר מתמלא בקריאות ההתרגשות של הילדים. החובשים כובעים וחגורים בסינרים, הם מתאמצים בכל כוחם לרדד את הבצק הסרבן, מחוררים אותו במיומנות מפתיעה על מנת שלא יטפח יותר מדי, ואצים-רצים להגישו לתנור. בעיניים בורקות הם כבר מחכים לרגע שבו יוציא האופה המיומן את יגיע כפיהן מתוך התנור הלוהט ויגיש להם אותו. לאחר שנאפתה בתנור, קיבלו הילדים את המצה המיוחדת אותה אפו בעצמם.

לצד כל אלה, זכו… Read More »

מחפש ידיעות ישנות? עיין בארכיון בצד שמאל.