מתוך האתר ChabadKS.co.il

חדשות בית חב"ד

חדשות בית חב''ד כפר סבא

הסתיימה קייטנת הקייץ

1.jpg

בשמחה ובסיפוק רב סיימו בבית חב"ד את קייטנת הקייץ .   בקייטנה שהייתה הגדולה ביותר בעיר ומקייטנות חב"ד הגדולות והוותיקות בארץ .   השתתפו מאות ילדים תלמידי כל בתי הספר בעיר.עם סיום הקייטנה בית חב"ד מוצף בתגובות נלהבות ותודות מרגשות של הורים וילדים שנהנו מאד בקייטנה. את הקייטנה ריכזו בכשרון ובמסירות צוות נבחרת של בנות חב"ד מרחבי הארץ. תחת הנהלת מנהלת הקייטנה מלי קניבסקי.

85.jpg 

 3.jpg

7.jpg 

2.jpg 

9.jpg45.jpg56.jpg 

61.jpg62.jpg63.jpg66.jpg68.jpg69.jpg71.jpg72.jpg73.jpg74.jpg 75.jpg77.jpg78.jpg

81.jpg 

89.jpg 

97.jpg 

98.jpg 

99.jpg 

יום הילולא ה-25 אירוע יוקרתי ומכובד

 IMG_3050.JPG

 

קהל המונים משמנה וסלתה של העיר כפר סבא גדשו השבוע  ביום ראשון את "אולמי השרון" היוקרתיים, באירוע מלכותי מכובד  ויוקרתי לציון ג' תמוז יום ההילולא ה-25 של הרבי מליובאוויטש זי"ע

 האירוע נפתח בסקירה מקיפה ומרתקת של המנחה השליח הרב יוסי בייטש מבית חב"ד בשכונת ותיקין על מפעליו הכבירים של הרבי שחוללו שינוי בעולם היהודי כולו.

 

את המשא המרכזי של הערב נשא המרצה המפורסם הרב יואב אקריש ראש כולל חב"ד בחדרה  שריתק את הקהל במסה מאלפת על הרבי והשפעתו העצומה על העולם כולו והדרך לכל אדם להדבק בדרכיו וללכת באורחותיו.

 הרב ששון טרבלסי ראש המועצה הדתית בעיר הפליג בגאוות העיר כפר סבא שזכתה לשליחים מסורים של הרבי המביאים בדרכי נועם לכל שכבות הציבור את אור היהדות.

 הרב בן… Read More »

מחפש ידיעות ישנות? עיין בארכיון בצד שמאל.