מתוך האתר ChabadKS.co.il

למעלה מרבבת ילדים בתהלוכת ל"ג בעומר

יום שני 19 מאי 2014 - 11:02

צילום מאיר דהן (28).jpg

  

הצלחה אדירה בהשתתפות המונית וחסרת תקדים באירוע המרכזי של  ל"ג בעומר בכפר-סבא, שאורגנו על-ידי בית-חב"ד בעיר בניהולו של השליח הראשי ויו"ר מוסדות חב"ד בעיר הרב אהרון קניבסקי ● שיאו של המופע היה מופע מוזיקלי של כוכב הילדים 'יובל המבולבל' בתוכנית מיוחדת לל"ג בעומר במהלכה למדו הילדים על ברכות הנהנין ועל רבי עקיבא ותלמידיו, בסיום המופע שאגו ההמונים את הפסוק ואהבת לרעך כמוך יחד עם כוכבי הילדים  הכנסו לגלריית תמונות מאת  מאיר דהן


משעות הצהריים זרמו ההמונים ל'ככר העיר' הממוקמת במרכז העיר ובצמוד לקניון ערים. יותר משעה לפני האירוע נסגרו כל החניונים באזור בשל עומס ענק בנהירת קהל למקום. בשעה הנקובה, חמש וחצי אחר הצהרים, יותר מרבבת הורים וילדים גדשו עד אפס מקום את הכיכר הענקית ואת כל המבואות, המרפסות והגשרים בקניון.

כהוראת הרבי, הכינוס הענק נפתח בשלושת העמודים שעליהם העולם עומד: תורה, תפילה וצדקה. בחלק של 'תורה', 12 ילדים נציגי כל בתי הספר בעיר עלו בזה אחר זה לבמה לאמירת י"ב הפסוקים. לתפילה הוזמן כוכב הילדים דני לשמן ששילב במופע המיוחד שלו את פרק התהילים 'שיר המעלות' שהושר יחד עם כל הקהל. על הבמה ניתנה צדקה לתוך קופה צדקה ענקית ולהמוני המשתתפים חולקו מטבעות מיוחדות לצדקה, תרומת גב'  מרים פלדמן מכפ"ח.

ראש העיר מר יהודה בן חמו, שלא יכול היה להסתיר את התפעלותו לנוכח כמות כה אדירה של קהל שכמותה טרם נראתה בכפר סבא, בירך את המוני המשתתפים והעלה על נס את שליחי חב"ד בעיר - הרב אהרן קנייבסקי, הרב יוסף יצחק ליפקין, הרב מנחם מענדל קנייבסקי, הרב יוסי בייטש והרב אלעד כהן - העושים למען כלל תושבי העיר במשך השנה כולה.

שיאו של המופע היה מופע מוזיקלי של כוכב הילדים 'יובל המבולבל'  במופע מיוחד לל"ג בעומר שהדגיש את האחדות ואהבת ישראל, ושילב לכל אורכו, בדרך חווייתית ומרתקת, ברכות הנהנין, ערכי יהדות ומסורת. בשיאו של המופע זעקו המוני הילדים את הפסוק "ואהבת לרעך כמוך".

רגע מרגש במיוחד היה מעמד 'חלקה', התספורת המסורתית למענדי ברזני – בנו בן השלוש של  עוזר ראש העיר, מר חזי ברזני, כשהרבנים גוזזים את שערות ראשו לקול תשואות ההמונים.

בסיום הכינוס יצא הקהל הענק לתהלוכה מרשימה, כשבראש התהלוכה צועדים להקת המתופפים של בית חב"ד כפר סבא. במשך שעה ארוכה זרמו האלפים הצועדים בתהלוכה הענקית, שלא נראה לה סוף. בסיום התהלוכה נהנו ההמונים מהפנינג מתנפחים ומתקני שעשועים שאליו יכלו להיכנס בצורה חופשית הילדים שהציגו כרטיסי השתתפות בתהלוכה.

את המעמד כולו הנחה ברהיטות ובחן חסידי מיוחד הרה"ח ר' בנימין ליפקין.

נבחרת של עשרות מתנדבים תמימים, תלמידי ישיבות חב"ד, שסייעו בעבודה אינטנסיבית שעות רבות בארגון בהכנות לאירוע ובאירוע עצמו.

האירוע התקיים בסיוע "קרן עזרת מנחם" - ישראל צרפת .

צילום מאיר דהן (23).jpg

צילום מאיר דהן (27).jpg

צילום מאיר דהן (29).jpg

צילום מאיר דהן (30).jpg

צילום מאיר דהן (25).jpg

צילום מאיר דהן (26).jpg

צילום מאיר דהן (35).jpg

צילום מאיר דהן (9).jpg

צילום מאיר דהן (15).jpg

צילום מאיר דהן (40).jpg

צילום מאיר דהן (41).jpg

צילום מאיר דהן (36).jpg

צילום מאיר דהן (38).jpg

צילום מאיר דהן (39).jpg

צילום מאיר דהן (1).jpg

צילום מאיר דהן (2).jpg

צילום מאיר דהן (3).jpg

צילום מאיר דהן (4).jpg

צילום מאיר דהן (5).jpg

צילום מאיר דהן (6).jpg

צילום מאיר דהן (7).jpg 

צילום מאיר דהן (8).jpg

צילום מאיר דהן (10).jpg

צילום מאיר דהן (11).jpg

צילום מאיר דהן (12).jpg

צילום מאיר דהן (13).jpg

צילום מאיר דהן (14).jpg

צילום מאיר דהן (16).jpg

צילום מאיר דהן (17).jpg

צילום מאיר דהן (19).jpg

 צילום מאיר דהן (20).jpg

צילום מאיר דהן (21).jpg

צילום מאיר דהן (22).jpg

צילום מאיר דהן (31).jpg

צילום מאיר דהן (32).jpg

צילום מאיר דהן (33).jpg

צילום מאיר דהן (34).jpg

צילום מאיר דהן (42).jpg

צילום מאיר דהן (43).jpg

צילום מאיר דהן (44).jpg

צילום מאיר דהן (45).jpg

צילום מאיר דהן (46).jpg 

תגובות על: למעלה מרבבת ילדים בתהלוכת ל"ג בעומר
אין תגובות.