מתוך האתר ChabadKS.co.il

והעיר כפר סבא צהלה ושמחה- גלרית פורים ענקית

יום שישי 25 מרץ 2011 - 5:01

1.JPG

 בית חב"ד בכפר סבא בהנהלת שליח הרבי בעיר הרב אהרון קניבסקי "כבש" את העיר בימי הפורים בפעילות אינטנסיבית רחבת היקף שהגיעה לכל שכבות הציבור בעיר, והביאה את שמחת החג לרבים מתושבי העיר. הפעילות התקיימה תודות לעזרה הנמרצת של קבוצת ממותגת של תמימים תלמידי ישיבת תומכי תמימים המרכזית בכפר חב"ד, נבחרת הבחורים הפגינה נוכחות מרשימה וצבעונית כשכולם בתלבושת בצבעי המותג החדש של חב"ד

 להלן סקירה קצרה על הפעילות:

 · מסיבת פורים מרשימה ומיוחדת לנשים עם הרקדה פורימיות עם האמנית רחלי כהן\אליהו התקיימה בליל פורים בבית חב"ד  בהשתתפות כ-200 נשים, סגן ראש העיר עו"ד איתן צנעני הגיע עם תחפושת של חסיד ובירך את המשתתפות.

·  ביתן פורים מיוחד הוקם ע"י בית חב"ד בככר העיר כפר סבא שהיה גדוש באלפים שהשתתפו בקרנבל פורים העירוני, המונים הניחו תפילין, שמעו את קריאת המגילה וקיימו את מצוות החג. ראש העיר מר יהודה בן חמו ביקר בביתן ובירך את השלוחים .

· בליל פורים וביום הפורים בקרו פעילי בית חב"ד בבית הרפואה מאיר, ובבית הרפואה הגריאטרי קראו את המגילה וחלקו משלוחי מנות בכל המחלקות, בליווי כליזמרים כדי לתת אווירת החג לחולים.

· בית חב"ד ארגן  מסיבות פורים במועדוני הקשישים בעיר, בחלוקת משלוחי מנות, בקריאת המגילה ובשירה בליווי מוזיקלי .

· נשף פורים תיאלנדי מיוחד לצעירים שביקרו בעבר בבית חב"ד בתיאלנד התקיים בליל פורים עם סעודה עשירה וקריאת מגילה את האירוע ארגן השליח הרב מענדי קניבסקי.

· ביקורי פורים עם שירה וריקודים וקריאת המגילה התקיימו במחלקות הסיעודיות בכל בתי האבות בעיר.

· מסיבת פורים מיוחד עם קריאת מגילה ובליווי כליזמרים התקיימה במעון לגמילה מסמים והתמכרויות "צעדים". החוסים התרגשו מאד ושמחו בשמחת החג.

· מסיבות פורים התקיימו על ידי בית חב"ד בתחנת כיבוי אש ובמד"א במשטרת כפר סבא ובמטה מרחב השרון, ועם חברי המשמר האזרחי, במסיבות שמעו הנוכחים את קריאת המגילה וחולקו משלוחי מנות, עם שירה וריקודים בליווי מוזיקלי.

· מסיבת פורים מיוחדת לילדים המאושפזים במחלקת הילדים בבית הרפואה מאיר ובמחלקה לכירורגית ילדים.  המסיבה כללה מופע קוסם ולהטוטן ובסיומה יקבלו כל הילדים משלוח מנות מהודר.

· מסיבת פורים מרגשת עם קריאת המגילה, התקיים בתוך תא המעצר במשטרת כפר סבא.

· במשך כל חג הפורים התקיימה קריאת המגילה פעמים רבות בבית חב"ד בהשתתפות קהל רב שגדש את בית חב"ד במשך כל היום.

· מסיבות פורים בליווי כליזמרים וריקודים, קריאת מגילה וחלוקת משלוחי מנות, לחיים וזיכוי במצוות מתנות לאביונים, התקיימו במוצבי צה"ל בסביבות קלקיליה ובבסיסים צופים ובאבני חפץ, ובסיס מג"ב קלקיליה ובבסיס מג"ב מרכז אייל. האירועים היו בתיאום ובליווי המפקדים והקצינים בכל מקום והשתתפו בהם מאות חיילים ומפקדים ששמחו  ונהנו מאווירת החג שהגיעה אליהם.

· סעודת פורים גדולה בהשתתפות קהל רב התקיימה בבית חב"ד בליווי תזמורת, ובמשתה כיד המלך.

· מסיבות פורים ענקית  לילדים התקיימה בשושן פורים והשתתפו בה המוני ילדים שבקרו בקניון ביום החופש, באמירת פסוקים וצפו במופעי פורים להטוטים מדהים.

· במשך החג בקרו פעילי בית חב"ד בבתיהם של כ-80 משפחות אלמנות צה"ל, ונפגעי הטרור בכפר סבא. והביאו את שמחת החג יחד עם משלוח מנות מהודר.

ראש העיר.JPG

CIMG9680.JPG

CIMG9681.JPG

CIMG9684.JPG

 CIMG9689.JPG

CIMG9687.JPG

CIMG9693.JPG

CIMG9698.JPG

CIMG9699.JPG

CIMG9703.JPG

CIMG9726.JPG 

CIMG9734.JPG

 CIMG9737.JPG

CIMG9739.JPG

IMG_2191.JPG

IMG_2205.JPG

IMG_2249.JPG

IMG_2250.JPG

 IMG_2264.JPG 

 CIMG9937.JPG

CIMG9971.JPG

CIMG9975.JPG 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG 

תגובות על: והעיר כפר סבא צהלה ושמחה- גלרית פורים ענקית
אין תגובות.