מתוך האתר ChabadKS.co.il

הצלחה מרשימה לאירוע המרכזי של לג בעומר

יום ראשון 13 מאי 2012 - 10:41

2.jpg

הצלחה אדירה בהשתתפות המונית של קהל ענק באירוע המרכזי של  ל"ג בעומר בכפר-סבא, שאורגנו על-ידי בית-חב"ד בעיר בניהולו של השליח הראשי ויו"ר מוסדות חב"ד בעיר הרבאהרון קניבסקי ● שיאו של המופע היה מופע מוזיקלי של כוכבי הילדים "אודי ואביעד" וה"דוד חיים"  שסיפר לילדים על אמונתו היוקדת, ועל הקשר האישי עם חב"ד, בסיום המופע שאגו ההמונים את הפסוק ואהבת לרעך כמוך יחד עם כוכבי הילדים

גלריית תמונות מאת י. בלינקו

 

הצלה אדירה בהשתתפות המונית של קהל ענק באירועי ל"ג בעומר בכפר-סבא, שאורגנו על-ידי בית-חב"ד בעיר בניהולו של השליח הראשי ויו"ר מוסדות חב"ד בעיר הרבאהרון קניבסקי.

משעות הצהריים זרמו ההמונים ל"ככר העיר" הממוקמת במרכז העירובצמוד לקניון ערים. כבר שעה לפני האירוע נסגרו כל החניונים באזור בשל עומס ענקבנהירת קהל למקום. בשעה הנקובה במודעות אלפי הורים וילדים גדשו עד אפס מקום אתהכיכר הענקית ואת כל המבואות המרפסות והגשרים בקניון.

כהוראת הרבי הכינוסהענק נפתח בשלושת העמודים שעליהם העולם עומד: תורה תפילה וצדקה. תורה 12 ילדיםנציגי כל בתי הספר בעיר עלו בזה אחר זה לבמה לאמירת י"ב הפסוקים. לתפילה הוזמןהרה"ח ר' שלמה ויגלר לקריאת פרק תהילים והקריא את מכתב הברכה המיוחד של הרבי לרב אהרון קניבסקי השליח הראשי ויו"ר מוסדות חב"ד בעיר לקראת תהלוכות לג בעומר בכפר סבא  צדקה: על הבמה ניתנה צדקה לתוך הקופה הענקית של בובתהמצוות.  להמוני המשתתפים חולקו מטבעות מיוחדות לצדקה תרומת גב' פלדמן מכפ"ח.


שיאו של המופע היה מופע מוזיקלי של כוכבי הילדים "אודי ואביעד"  שאף אמרו עם הילדים את הפסוק "ואהבת" קידוש שם שמים מיוחד היה בהפעתו של  חביב הילדים "הדוד חיים"  שסיפר בהתרגשות על הקשר האישי שלו עם חב"ד והתגאה בכך שהוא מניח תפילין מידי יום..  ושילב שירי יהדות ואמונה במופע....

את עירית כפר סבא ייצג מר חזי ברזני מבכירי העיריה שהביא את ברכת ראש העיר לאירוע.

בסיום הכינוס יצא הקהל הענק לתהלוכהמרשימה, כשבראש התהלוכה צועדים להקת המתופפים של בית חב"ד כפר סבא בתלבושת מפוארת, בניצוחו של הת' יעקב קניבסקי. במשך שעה ארוכה זרמו האלפים הצועדים בתהלוכה הענקית, שלא נראה לה סוף . בסיום התהלוכהנהנו ההמונים מהפנינג מתנפחים ומתקנישעשועים.

הנחה ברהיטות ובחן חסידי מיוחד הרה"ח ר' בנימין ליפקין.

נבחרת של עשרות תמימים תלמידיהישיבות תות"ל המרכזית בכפר חב"דותות"ל לוד וקריית-גת, שסייעו בעבודה אינטנסיבית שעות רבות בארגון בהכנותלאירוע ובאירוע עצמו.

גלריית ענק מרהיבה מאת י. בלינקו

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

IMG_0010_copy.jpg

IMG_0015_copy.jpg 

IMG_0060_copy.jpg

IMG_0128_copy.jpg

IMG_0134_copy.jpg

IMG_0144_copy.jpg

IMG_1439.JPG

IMG_9898_copy.jpg

IMG_9915_copy.jpg

IMG_9937_copy.jpg

IMG_9938_copy.jpg

IMG_9949_copy.jpg

IMG_9960_copy.jpg

IMG_9961_copy.jpg 

 

תגובות על: הצלחה מרשימה לאירוע המרכזי של לג בעומר
אין תגובות.