מתוך האתר ChabadKS.co.il

יום הילולא ה-25 אירוע יוקרתי ומכובד

יום רביעי 10 יולי 2019 - 10:17

 IMG_3050.JPG

 

קהל המונים משמנה וסלתה של העיר כפר סבא גדשו השבוע  ביום ראשון את "אולמי השרון" היוקרתיים, באירוע מלכותי מכובד  ויוקרתי לציון ג' תמוז יום ההילולא ה-25 של הרבי מליובאוויטש זי"ע

 האירוע נפתח בסקירה מקיפה ומרתקת של המנחה השליח הרב יוסי בייטש מבית חב"ד בשכונת ותיקין על מפעליו הכבירים של הרבי שחוללו שינוי בעולם היהודי כולו.

 

את המשא המרכזי של הערב נשא המרצה המפורסם הרב יואב אקריש ראש כולל חב"ד בחדרה  שריתק את הקהל במסה מאלפת על הרבי והשפעתו העצומה על העולם כולו והדרך לכל אדם להדבק בדרכיו וללכת באורחותיו.

 הרב ששון טרבלסי ראש המועצה הדתית בעיר הפליג בגאוות העיר כפר סבא שזכתה לשליחים מסורים של הרבי המביאים בדרכי נועם לכל שכבות הציבור את אור היהדות.

 הרב בן ציון קרמר רב מרכז העיר נשא נאום מלא רגש על גדלותו של הרבי איש האלוקים שזיכה את הרבים בעולם כולו ועל ההשפעה העצומה של שליחי חב"ד בעיר.

 השליח הראשי ויושב ראש מוסדות חב"ד בעיר הרב אהרון קניבסקי שהגיע ישירות משדה התעופה לאירוע לאחרי שזכה והשתטח על הציון  הקדוש בניו יורק ביום הילולא עצמו,  תיאר למשתתפים את מעלת ההשטחות , ואת המוני הרבבות מכל החוגים והזרמים  שנהרו מכל קצווי תבל ופקדו ביום קדוש זה את ציון אהלו הקדוש של הרבי.

 

המלחין והיוצר יונתן רזאל בליווי להקתו רגשו את הקהל בניגוני נשמה והתוועדות , שבשיאם דואט מיוחד שזכה לתשואות נלהבות של הקהל  ששמעו את  הביצוע המיוחד של רזאל ל"והיא שעמדה" יחד עם יושב ראש המועצה הדתית הרב ששון טרבלבי..   ובהמשך הערב סחפו את הקהל כולו לשירי נשמה ושמחה עד לריקודי אמונה סוערים.

 את האירוע ליותה הקרנת קטעי וידיאו ברגעים מרטיטים עם הרבי. באירוע השתתפו רבנים ואישי ציבור  חברי מועצת העיר ואורחים נכבדים.

 בסיום החלק הרישמי של ההתוועדות נשארו חלק מהקהל להתוועדות חסידית פנימית מרתקת בהשתתפות הרב ראובן הילר רבה של הוד השרון.

 IMG_3012.JPG

 IMG_3018.JPG

 IMG_3019.JPG

IMG_3082.JPG 

IMG_3036.JPG

IMG_3062.JPG 

IMG_3068.JPG 

 

תגובות על: יום הילולא ה-25 אירוע יוקרתי ומכובד
אין תגובות.